KOMUNIKACJA TO PODSTAWA

Etapy współpracy przy tworzeniu stron internetowych

1. Pierwsza konsultacja

Podczas pierwszej rozmowy poznaję wizję klienta, przeprowadzam szczegółowy wywiad, aby strona wyglądała tak jak o niej marzysz. Dodatkowo proponuję nowoczesne rozwiązania, które przyciągną Twoich odbiorców. Tutaj podam Ci wstępne widełki cenowe. (Konsultacja oczywiście jest bezpłatna)

2. Wstępny zarys i wycena

Tworzę wstępny zarys Twojej strony - swojego rodzaju ,, szkielet " bazujący na wcześniejszych ustaleniach. Uwzględnię w nim ilość i ułożenie elementów na stronie. Na tym etapie podam ci dokładną wycenę.

3. Podpisanie umowy i zaliczka

Teraz możesz zdecydować czy chcesz dalej ze mną współpracować, jeśli tak to podpisujemy umowę. Następnym nieodłącznym elementem jest wpłata zaliczki w wysokości 30% całej kwoty.

4. Projektowanie strony

To najdłuższy etap naszej współpracy. Czas ten poświęcam na zaprojektowanie Twojej strony pod względem wizualnym i technicznym. Wspólnie przedyskutujemy i ustalimy wygląd Twojej witryny na podstawie podsyłanej do klienta Strony głównej. Na tym etapie dobierzemy czcionki, kolorystykę i nie tylko.

5. Ostatnie szlify

Kiedy strona jest już prawie gotowa, konsultujemy razem jej działanie i wygląd a następnie przechodzę do naniesienia ewentualnych drobnych poprawek, żeby Twoja strona podobała Ci się w 100%.

6. Oddanie strony do użytku

To ostatni etap usługi projektowania strony internetowej. Przesyłam Tobie dane logowania do Twojej strony internetowej wraz z bonusowym filmem instruktażowym, który pomoże ci w podstawowym zarządzaniu stroną oraz fakturą za usługę, którą należy opłacić.

Scroll to Top